O mnie

Adrian | Trzyiks


To ja, wieczny dzieciak, który po wielu życiowych doświadczeniach doszedł do wniosku, że moje życie jest moje i sam o nim muszę decydować, a wtedy wszystko zacznie się wreszcie układać. I faktycznie układa się.
Na razie nie jestem najlepszy w branży. Na razie. Na wszystkim się znam. Wszystkich znam. Lubię być chwalony. Wszystko umiem zrobić najlepiej, ale nic mi się nie chce robić. Nie wiem czego chcę i nie spocznę, dopóki tego nie zdobędę. a ostrzegam, że cele są ustawione bardzo daleko.

Nałogowo myślę. Mimo wady wzroku, dużo widzę. Mimo ogólnego hałasu, wiele słyszę. Zastanawiam się nad taką ilością różnych rzeczy, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Nie idę za tłumem jak większość społeczeństwa. Zawsze, niezależnie od sytuacji i możliwych konsekwencji, mam swoje zdanie i nie boję się go publicznie wygłosić.
Zamiast głupiego gapienia się w telewizor, wolę czytać książkę.
Zamiast marnować czas na Fakty, wolę przeglądać wolne niezależne media internetowe.

Zwycięstwo


Od gówniarza moje ambicje pożerały mnie całego i gdy wszyscy byli z rezultatów zadowoleni, ja ciągle widziałem błędy i chciałem je wyeliminować. Nie chciałem być przeciętny. Udało mi się znaleźć złoty środek między śmiesznością, a byciem poważanym. Nigdy nie marzyłem o pracy dla kogoś. Wolę sam decydować o swojej przyszłości niż być komuś wdzięczny za 100 zł podwyżki.

W życiu poniosłem wiele porażek. Każdą z nich jednak udawało mi się przekuć w zwycięstwo. Od zawsze byłem zwykłym, skromnym chłopakiem z dziesiątego piętra w wieżowcu jakich mnóstwo na każdym blokowisku. Nie dla mnie jest bycie przeciętnym bo przeciętność jest nudna. Moim przeznaczeniem jest być najlepszym.

 

A Ty?


Masz już ogólny zarys mojej osoby. Teraz kolej na Ciebie. Też chciałbym wiedzieć dla kogo piszę.
Do pewnego czasu mój wykładowca mówił. że nie ma głupich pytań,póki co uważam, że nie ma głupich wiadomości. A więc masz coś mi do powiedzenia lub chciałbyś się ze mną umówić na piwo, pisz!

Lub zwyczajnie napisz mi maila.

adrian@trzyiks.pl